HAF treeningstuudio

Laste treeningud

Lastele ja noortele mõeldud rühmatreeningud parandavad üldfüüsilist taset, jõunäitajaid, võhma ja vastupidavust, kehakaalu ja -kuju ning tasakaalu ja koordinatsiooni. Muuhulgas arenevad ka sotsiaalsed oskused.

Laste ja noorte 4D PRO rühmatreeningud

Laste ja noorte 4D PRO rühmatreeningud toimuvad meie Tartu (Ülikooli 2a) stuudios. Treeningrühmaga saab liituda jooksvalt kogu aeg.

Lastele toimub meil 4D PRO rühmatreening, mida viiakse läbi elastsete kummirihmadega, mis meenutavad justkui kiiku. Rihmade abil muutuvad tavapärased harjutused (kükk, väljaasted, kõhu- ja seljalihaste treenimine jne) märksa raskemaks, pakkudes korralikku väljakutset ja arenemisvõimalust. Eesmärk on parandada laste üldfüüsilist taset, suurendada lihastoonust ja jõunäitajaid, võhma ja vastupidavust, painduvust ja tasakaalu ning seda kõike läbi mängulisuse ja ägedate harjutuste.

Regulaarne treenimine muudab lapse ka rahulikumaks ja vähem ärevaks, une kvaliteetsemaks ja stabiilsemaks ning meele positiivsemaks. Paranevad ka aju- ja mõttetegevus ning sotsialiseerumisoskused.

 

TREENINGUD TOIMUVAD TARTUS: 

KOLMAPÄEVAL

16:00-17:00

Treeningud toimuvad mõõdukates gruppides. Gruppi juhendab treener Eliise.

 

Treeningutes osalemiseks saab soetada kas üksikpääsme (7€) või kuupileti (40€ klubi kliendile või 45€ kliendistaatuse puudumisel).

Treeningutes võib käia ka vaid endale sobivatel kuupäevadel ning mitte regulaarselt.

 

TREENINGULE REGISTREERIMINE

    Päev, mil laps treeningus osaleb