HAF treeningstuudio

Laste treeningud

Lastele ja noortele mõeldud rühmatreeningud parandavad üldfüüsilist taset, jõunäitajaid, võhma ja vastupidavust, kehakaalu ja -kuju ning tasakaalu ja koordinatsiooni. Muuhulgas arenevad ka sotsiaalsed oskused.

Laste ja noorte rühmatreeningud

Laste ja noorte rühmatreeningud toimuvad meie Tartu (Ülikooli 2a) stuudios. Treeningrühmaga saab liituda jooksvalt kogu aeg.

Treeningud toimuvad kahel päeval nädalas kahe erineva sisuga.

  • Esmaspäeviti toimub tantsutrenn, kus on fookuses rütmika, tantsusammud, tantsukava harjutamine, tantsulised mängud ja mõttemängud ning venitus.
  • Kolmapäevased trennid on üldfüüsisele keskenduvad ringtrennid kombineeritud mobilityga. Trenn sisaldab elemente jõu- ja vastupidavusspordist ning kordinatsiooni ja venivust parandavatest tehnikatest. Eesmärk on parandada laste üldfüüsilist taset, suurendada lihastoonust ja jõunäitajaid, võhma ja vastupidavust, painduvust ja tasakaalu.

Regulaarne treenimine muudab lapse ka rahulikumaks ja vähem ärevaks, une kvaliteetsemaks ja stabiilsemaks ning meele positiivsemaks. Paranevad ka aju- ja mõttetegevus ning sotsialiseerumisoskused.

 

TREENINGUD TOIMUVAD TARTUS KAKS KORDA NÄDALAS: 

ESMASPÄEVAL 

16:00-17:00

KOLMAPÄEVAL

16:00-17:00

Treeningud toimuvad mõõdukates gruppides. Esmaspäeviti on tantsutrennis treeneriks Ave, kolmapäevases ringtrennis Eliise. 

Treeningutes osalemiseks saab soetada kas üksikpääsme (7€) või kuupileti (40€ klubi kliendile või 45€ kliendistaatuse puudumisel).

Treeningutes võib käia endale sobivatel aegadel (näiteks ühel nädalal ainult esmaspäeval, järgmisel nädalal mõlemal päeval või siis mõned korrad kuus endale sobival ajal).

 

TREENINGULE REGISTREERIMINE

    Päev, mil laps treeningus osaleb