HAF treeningstuudio

Mobility rühmatreening

Mobility treening keskendub lihashoolduselepainduvuse parandamisele ning stabiilsuse ja tasakaalu arendamisele. Treening on üles ehitatud pigem mõõduka intensiivsusega olles jõukohane igaühele. Oma keha elastsusele ja liikuvusele keskendunud Mobility on äärmiselt oluline treening igas vanuses inimesele olles füsioteraapia ennetuseks ja toetuseks ning aidates parandada igapäevast liikumisaktiivsust, treeningsooritust ning taastumist.

Kellele treening sobib?

Treeningutele on oodatud kõik, kes soovivad parandada oma liikuvust, muuta enda keha elastsemaks, tugevdada kerelihaseid, taastuda rasketest treeningutest ja seeläbi tunda end oma kehas hästi. Treeningu rahulik tempo ja muusika aitavad kaasa ka muremõtete vähendamisele ning meele rahustamisele.

Mobility treening sobib ideaalselt erinevate valude ja probleemide ennetamiseks ja ka neist taastumiseks. Näiteks on Mobility abiks neile, kel mure puusa- või õlaliigestega, fibromüalgia, selja- või närvivaludega või liigeste kangusega.

Treeningutel arvestatakse iga osaleja taset individuaalselt ning arendatakse oskusi vastavalt võimekusele, seega ühtegi vabandust treeningus osalemiseks ei ole.

Millised on vastunäidustused?

Mobility treeningule ühtegi vastunäidustust ei ole. Samuti ei ole takistuseks ei sugu ega ka vanus.

Lisainfo

Treeningud toimuvad meie Tartu stuudios (Ülikooli 2a) esmaspäeviti kell 19:00 ning kestavad keskmiselt 60min. Ühe korra tasu on stuudio kliendile 10€, mittekliendile 12€. Treeningus osalemiseks täida palun allolev broneerimisvorm. 

 

BRONEERI AEG

    Vali sobiv treeningaeg ja -koht*