HAF treeningstuudio

Üha enam inimesi valivad revolutsioonilise TRX treeningu. Kolm tähte TRX tähendavad inglise keeles “ Total Body Resistance Exercises” ehk siis “Täielik keha vastupidavuse treenimine”.

Mis on TRX treening?

TRX on täiuslik, trendikas ning kasulik terve keha treening, mis sobib kõigile. TRX treening ei lase Teil enam igavleda – see annab peaaegu lõputuid võimalusi! Rohkem kui 300 erinevat harjutust tagavad tõhusa treeningu, mis samal ajal parandab Teie paindlikust ning hoolitseb liigesteste eest. See tugevdab organismi ning tulevikus takistab vigastuste teket. Selleks, et treeningutega alustada, on Teil vaja vaid TRX Suspension treeneri või Rip treeneri, enda keha ja gravitatsiooni.

HAF treeningstuudios viib personaalne treener läbi 30 minutilise TRX treeningu, näitab teile igat harjutust, loeb kordusi ja kontrollib teie harjutuste sooritamist. Lisaks määratakse erinevaid treenimisvaldkondi, samuti valitakse erinevaid raskustasemeid, määratakse korduste arvu ja vaheajade pikkust.

USA mereväest paljudesse maailma fitness klubidesse

Kuna mereväes ei olnud võimalik kasutada hantleid või muid spordiseadmeid, tahtis tihendi Randy Hetrick leida võimaluse treenida tõhusalt kogu oma keha sõltumata olukorrast ja kohast.

Hetrick sidus vana Jiu-Jutsu vöö ja langevarju rihmad kokku ja töötas välja esimese TRX vedrustus treeningu. Selle tööriistaga tekkis võimalus treenida peaaegu kõikjal, vaja oli ainult võimalust siduda vöösid. Kiiresti hakkasid paljud teised sõdurid kasutama seda tööriista ja nii sündis uus fitness trend.

Üha sagedamini võtsid sõdurid temaga ühendust, et teavitada teda uutest võimalustest ja treeningu meetoditest sellega arendas ta uue spordi suuna.

Pärast mereväge Hetrick läks õppima Stanfordi ülikooli. Seal arendas ta oma ideed ja töötas meetodite kallal koos professionaalsete sportlastega Stanfordi piirkonnast. Tänu kvaliteetsetele materjalidele on TRX treening saanud konkurentsivõimeliseks turul, mida nüüd kasutatakse paljudes tervisekeskustes ja fitness klubides.

Vaata hinnakirja ja broneeri oma aeg siit!