HAF treeningstuudio

4D PRO rühmatreening

4D PRO on uuenduslik treeningstiil, kus kasutatakse treenimiseks elastseid kummirihmasid ja enda keha raskust. Nende abil treenides toetatakse oma keha, avaldatakse vähem survet liigestele ja säilitatakse treeningute ajal loomulik kehaasend.

 • Treening tugevdab kerelihaseid
 • Tugevdab kogu keha lihaseid ja suurendab lihastoonust
 • Vormib keha
 • Vähendab seljavalusid
 • Aitab vähendada kehakaalu ja soodustab rasvapõletust
 • Parandab rühti
 • Parandab painduvust ja tasakaalu
 • On soovitatud paljude füsioterapeutide poolt

Kuidas 4D PRO trenn välja näeb? 

Meie stuudiotes on 4D Pro 60minutiline lõbus rühmatreening, mille ajal treenitakse kogu keha korraga. Harjutused on kombineeritud jõusaali, aeroobika ja füsioteraapia harjutustest. Näidisharjutused: kükk, väljaaste, kätekõverdused, plank, küljeplank, puusatõsted, erinevad tõmbed, harjutused kõhulihastele jne. 

4D PRO on hea asendus igasugusele jõutreeningule. 

Kellele sobib? Millised on vastunäidustused? 

Treening on sobilik kõigile olenemata varasemast treeningtaustast, kaalust, vanusest või soost. Eriti soovitame treeningut neile, kes soovivad parandada enda lihastoonust, visuaalset vormi ning jõunäitajaid. 

NB! 4D PRO sobib eriti hästi inimestele, kes jõusaalis raskuseid tõsta ei saa ja peavad enda liigeseid hoidma ning neile, kel on probleeme seljavaludega.

Vastunäidustusi ei ole.

Milline on treeningu taust? 

4D Pro on välja töötatud arsti poolt, kes soovis ühendada erinevaid faktoreid, mis aitavad parandada kliendi tervist.

Lisaks on 4D pro kummirihmasid võimalik ka kodus treenimiseks kasutada. Kummirihmad on kodus lihtsasti kasutatavad. Nad võtavad vähe ruumi ning vajavad funktsioneerimiseks vaid pidepunkti, nt toa lagi, ukseraam või isegi puuoksad. NB! Hetkel on treeningrihmad soodushinnaga vaid 99€, tavahind 350€. Soetamiseks võtke meiega ühendust. 

 

BRONEERI AEG

4D PRO rühmatreening on 19.06-31.08.2024 suvepuhkusel ning treeninguid ei toimu. 

  Kas oled esimest korda selles treeningus?
  JahEi