HAF treeningstuudio

Mis on kiropraktika ja kuidas see sind aidata saab?

Kiropraktika keskendub liigeste-, lihaste-, ligamentide- (sidemete) ja närvidepõhiste tervisehädade ennetamisele ja leevendamisele

Meie stuudios tegutseb kiropraktik-osteopaat, kes praktiseerib manuaalteraapilist ravimeetodit (kätega ravimine). Kliendi tervisehäda tuvastatakse nii visuaalse vaatluse kui ka manuaalse läbivaatuse abil ning ravi põhineb ideel, et kogu inimese keha on tervik – kõik keha struktuurid ja osad on omavahel tugevalt seotud ning mõjutavad seda, kuidas inimene end tunneb. Ühe seansi jooksul tegeletakse kogu kehaga.

Ravi käigus kasutatakse erinevaid tehnikaid: massaaž, manipulatsioon, mobilisatsioon, traktsioon jms, mis tähendab, et kasutatakse nii käte ja jõuga surve avaldamist, venitusi ja liikuvust parandavaid harjutusi, tõmbamist, (punkt)massaaži, kompresse jms, mida kiropraktik parasjagu vajalikuks peab.

Iga kliendi puhul on ravimeetod ja lähenemine erinev ning valitakse omavahelise koostöö tulemusel. 

Broneeri

 

 

Milliste tervisehädade puhul kiropraktikut külastada?

 • Seljavalu
 • Peavalu, migreen
 • Närvivalu, närvipõletik
 • Luu- ja liigesevalud, põletikud (reuma, artriit jne) 
 • Keha kangus, jäikus (piiratud mobiilsus ehk liikuvus)
 • Jäsemete suremine
 • Erinevad valud ja pinged kehas, krambid
 • Rütmihäired
 • Unehäired, krooniline väsimus, stress
 • Liikumishäired
 • Halb rüht
 • Traumad, vigastused

Kiropraktiku juurde soovitame pöörduda ka inimestel, kel hetkel ühtegi ägedas faasis tervisehäda ei ole ning soovivad nende tekkimist ennetada. Kiropraktiku külastamine aitab kogu keha hea tervise juures hoida ning ennetab tervisemurede tekkimist.

Vali sobiv aeg

 

 

Kui palju ja kui tihti tuleks kiropraktikut külastada?

Meie klientide senine kogemus on näidanud, et olenevalt probleemist saadakse abi juba 1-2 seansiga.

Juhul, kui kiropraktik soovitab pärast esimest seanssi tulla korduvvastuvõtule, siis võiks kahe aja vahele jääda ligikaudu nädal või kaks.

 

Kus ja kuna kiropraktik vastu võtab? Kui palju teenus maksab?

Hetkel on võimalus kiropraktiku juurde tulla meie Tartu stuudiosse (Ülikooli 2a) reedel ja laupäeval (enamasti ajavahemik 8:00-19:00).

Üks seanss kestab 30 minutit ning maksab 60€.

NB! Kiropraktik Ruslan töötab ka Tallinnas, kuid seal on tal oma kabinet ning ei tegutse meie stuudios kohapeal. Tallinnasse saab aja broneerida veebilehe kiroman.ee kaudu. 

 

Milline on klientide tagasiside?

Meie kiropraktik-osteopaadil on kogemust 20+ aastat, millest 15 aastat on ta töötanud välismaal. Rahulolevaid kliente on tal igapäevaselt. 

“Kogesin teravat alaseljavalu ja jalgade suremist. Olen läbi teinud kolm seljaoperatsiooni ja hakkasin juba taastumise lootust kaotama. Olin enne Ruslani poole pöördumist kaks kuud kriitilises seisundis ja praktiliselt ei saanud kõndida. Pärast esimest seanssi sain kõndida iseseisvalt ja ilma valuta.” Tarmo, 56.

“Pöördusin puusaliigesega seotud probleemiga. Mul olid tugevad valud ja määrati operatsioon. Pöördusin Ruslani poole, kes viis läbi tõhusa seansi, mille käigus õgvendas puusa ja korrigeeris jalgade pikkust. Hetkel loobusin operatsioonist. Tunnen ennast suurepäraselt.” Jelena, 77.

“Lonkasin paremat jalga ja selg valutas abaluu alt. Pöördusin abi saama. Lahendus leidus juba esimesel seansil. Tunnen ennast hästi.” Tiit, 24.

“Minul valutas pidevast istumisest selg ja õlad ning kael olid ka pinges. Valu oli lausa nii tugev, et öösiti ei lasknud magada. Ruslani juures tundsin, kuidas juba poole seansi pealt valu oli kadunud. Jäin väga rahule. Ruumist lahkudes oli enesetunne nii kerge, et oleksin võinud maksta ka mitmekordselt. Väga soovitan! Olen kontakti andnud ka lähedastele. Kõik kiidavad! Teeb asja tõesti südamega ja pakub omaltpoolt kõiki variante, et klient rahule jääks ja abi saaks.” Maria, 29.

“Pöördusin kaelavalu ja käte suremise tõttu. Sain Ruslani juures ravi ja valud kadusid. Teen regulaarselt kaelaharjutusi ja palliga harjutusi, mis samuti aitavad käte suremise vastu.” Sven, 34.

 

Kuidas endale aega broneerida?

Broneeri siit