HAF treeningstuudio

Mis on FMS?

FMS ehk fokusseeritud magnetstimulatsioon on loodud kõhulihaste, tuharate, jalgade, käte ja säärelihaste vormimiseks ja tugevdamiseks ning rasva vähendamiseks ilma kirurgilise sekkumiseta.

I-Sculpt FMS masinas on omavahel ühendatud EMS ja magnetstimulatsioon, mis aitavad tekitada üheaegselt nii tugeva treeningu kui lipolüüsi ehk rasvapõletuse efekti.

Elektromagnetlained läbivad valutult naha- ja rasvkoe ning jõuavad lihasteni välja. 

Magnetlained tekitavad lihastes sarnaselt EMS treeningmeetodiga kokkutõmbeid tungides ka kõige sügavamatesse kiududesse. Selle tulemuseks on aktiivse füüsilise koormusega võrdväärne protsess.

Vahe EMS treeningmeetodiga on see, et FMS läheb intensiivselt otse lihasesse, jättes kesknärvisüsteemi mängust välja.

Broneeri

 

 

Kuidas FMS protseduur välja näeb?

FMS protseduur kestab meie stuudios ühele piirkonnale 25 minutit.

Klient saab valida, millisele piirkonnale ta protseduuri soovib. Valikus on kõht, tuhar, reied eest või tagant, käed või sääred. 

Protseduuri ajal klient lamab ning ise midagi tegema ei pea.

Protseduuri ajal võiks klient kanda isiklikke (puuvillast) spordiriideid. Masina labad asetatakse protseduuri ajal riiete peale.

Protseduur ei ole kliendile kuidagi valus ega ebameeldiv.

Kui tihti ja kui palju tuleks FMSi teha? 

Erinevalt EMS treeningust tehakse FMSi kuurina.

Minimaalselt 8 kuni maksimaalselt 16 korrast koosneva kuuri läbimiseks tuleks võimalusel protseduuril käia 1-2 korda nädalas.

Parimate tulemuste saavutamiseks soovitame samal perioodil jätkata ka EMS treeningutega, kuid oluline on hoida EMS treening ja FMS protseduur erinevatel päevadel.

EMS treeningu ja FMS protseduuri vahele peaks jääma vähemalt 36 tundi.

Broneeri

 

 

Milliseid uuringuid on FMSi kohta tehtud? 

Uuringud näitavad, et FMS masinaga on võimalik saavutada imelisi tulemusi: keharasva vähenemine 18-22% ning lihasmassi suurenemine 15-18%.

Piltlikult öeldes saavutatakse operatiivse rasvaimu tulemus ilma operatsioonita ja lisaks tugevdatakse samaaegselt ka lihaseid.