HAF treeningstuudio

Treeningud

EMS personaaltreening

21. sajandi meetod enese vormis hoidmiseks. 20minutiline personaaltreening vähendab keha rasvaprotsenti, suurendab lihastoonust ning vähendab seljavalusid ja pingeid kehas. Sobib nii neile, kes soovivad parandada enda vormi, kui ka neile, kes vajavad füsioteraapiat (valud, pinged, närvivalud). Treening on alati koos personaaltreeneriga, kestab 20 minutit ning nädalane treeningkordade arv on 1-2. NB! Ka kõik vajaliku saab stuudiost kohapealt, seega kohale saab tulla kaks kätt taskus.

Loe lähemalt

Rasvapõletuse treening (põhineb EMS treeningmeetodil)

Rasvapõletuse treening on 15-20minutiline EMS (elektriimpulsside) tehnoloogial põhinev kardiotreening eelkõige kehakaalu vähendamiseks. Treening soodustab rasvapõletust, kuid paranevad ka lihastoonus ja visuaalne vorm ning ainevahetus. Erinevalt tavapärasest EMS treeningust, kus tehakse spetsiaalseid harjutusi, toimub see treening kardiomasinal ning treeningu viib läbi personaaltreener. Trenn kestab kokku 15-20 minutit ning nädalane treeningkordade arv on 2-3.

Loe lähemalt

Salendav lihastoonus­programm ehk pikutamine (põhineb EMS treeningmeetodil)

Salendav lihastoonusprogramm on EMS tehnoloogial põhinev “pikutamine” parandamaks vormi ja vähendamaks ümbermõõte. Sobib neile, kes soovivad EMS treeningmeetodiga alles tutvuda, ei või hetkel aktiivset trenni teha või kel on väga suur ülekaal. 20-30minutiline EMS treeningvarustusega pikutamine imiteerib tavapärast treeningut andes kliendile korraliku treeningkoormuse. Lisaks aitab pikutamine leevendada ka seljavalusid ja pingeid ning toetab operatsioonijärgset taastumist. Pikutamist tuleks teha 1-3 korda nädalas ning selle viib alati läbi personaaltreener.

Loe lähemalt

Jumping rühmatreening

Jumping® on lõbus ja efektiivne rühmatreening professionaalsetel minibatuutidel. Treening on kombineeritud kardiost ja lihastreeningust, mistõttu on ka intensiivsus läbi treeningu vahelduv. See tähendab, et aeglased ja kiired, raskemad ja kergemad harjutused on vaheldumisi ning treening sobib igaühele, kuna oma tempot jms saab individuaalselt korrigeerida.

Loe lähemalt

4D PRO rühmatreening

Efektiivne rühmatreening kummirihmade ja oma keha raskusega asendamaks tavapärast igavat jõutreeningut. Trenni eesmärk on suurendada lihastoonust, parandada visuaalset vormi, soodustada rasvapõletust ja vähendada keha jäikust. Kuna 4D PRO treeningmeetod on välja töötatud füsioterapeudi poolt, vähenevad selle abil ka seljavalud ja pinged kehas.

Loe lähemalt

Slim Belly treening

Slimbelly on rasvu põletav fitnessvöö, mis aitab kiirelt ja tõhusalt kaotada kõhule (vööpiirkonnale) kogunenud üleliigset rasva. Meie stuudios näeb Slim Belly treening välja nii, et klient kannab 30 minutit Slim Belly vööd tehes kasutades samal ajal endale sobivat kardiomasinat (kõnd lindil, sõit rattal jne). Treening vähendab kõhu- ja vööpiirkonda kogunenud rasva, pinguldab lõtvunud nahka ning leevendab seljavalusid.

Loe lähemalt

Kiigujooga rühmatreening

Rahustav süvalihaste treening painduvuse ja elastsuse arendamiseks, lihastoonuse suurendamiseks ning meele rahustamiseks.

Loe lähemalt