EMS treening

Meie klubis on sul võimalik valida erinevate EMS-treeningstiilide vahel. Leia endale sobiv!

Seljavalusid vähendav ja selga tugevdav seljatreening

Healthy Attitude Fitclub seljalihastele suunatud treeningud on spetsiaalselt välja töötatud selleks, et vähendada seljavalusid juba alates esimesest treeningust.

Tasakaalutus selja, kõhu ning vaagna lihaskorsetis on levinud kaebused. EMS-meetodi abil saad koos Healthy Attitude Fitclubi treeneritega treenida sihikindlalt ja efektiivselt teatud lihasgruppe, mis omakorda aitab tuua tagasi kaotatud tasakaalutuse. Eriti märkimisväärseid tulemusi saavutatakse seljavalude puhul. Samal ajal paranevad ka rühiga seonduvad probleemid ning liikumise kergus. Unustage oma seljavalud!

Broneeri

Lihasreljeefe esiletoov jõutreening

EMS-meetodi kasutamine annab võimaluse treenida intensiivselt mitut lihasgruppi korraga. See võimaldabki saavutada soovitud tulemusi revolutsiooniliselt lühikese ajaga!

EMS-treening põletab efektiivselt rasva, tuues lihasreljeefid paremini esile. Jõutreening aitab lihaseid vormida viisil, mis annab tulemuseks voolujoonelise ja trimmis keha. Sobib ideaalselt neile, kes ei taha lihasmassi oluliselt kasvatada, vaid head vormi hoida!

Broneeri

Kombineeritud treening rasvapõletuseks

EMS-treeningud soodustavad efektiivselt kaalulangust ning liigsest rasvakoest vabanemist kiiresti ning pikaks ajaks (ideaalne tulemus kombineerides toitumisega). Selle tulemusena on naistel märgatavad tulemused eelkõige probleemsetes piirkondades: taljel ja puusadel. Samas oluliselt suureneb rinna-ja käelihaste toonus.

Treeningud elektroimpulsside mõjul personaalse Healthy Attitude Fitclubi treeneriga annavad järgmisi tulemusi:

  • pinguldav mõju sidekudedele;
  • vereringe paranemine;
  • üleliigsete rasvarakkude väljutamine naha survestamise tulemusena, mille tulemusena paraneb oluliselt ka naha välimus.

Broneeri

Vastupidavus- ja Kardiotreening

EMS-treeningut on võimalik kombineerida erialase treeninguga, kasutades erialaspetsiifilisi harjutusi. Selle tulemusena paraneb sportlase lihastunnetus, suureneb plahvatusjõud ja võimsus.

Eriti hästi sobib EMS-treening kestvusalasid harrastavatele sportlastele. Treenides lihasvastupidavust ja võhma, saab EMS-treeninguid oma treeningplaani lisades oma tulemusi märgatavalt parandada!

Broneeri

Jõutreening lihasmassi kasvatamiseks

EMS-treeningu abil toimub uskumatult kiire lihasmassi suurenemine. Juba peale paari treeningut võib visuaalselt näha ka rinna, käte ja jalgade lihasmassi suurenemist, tehes meeste figuuri esteetiliselt ahvatlevamaks.

Naiste hormoonaalne tase on erinev meeste omast, seepärast on EMS-treeningute mõju naise figuurile teistsugune: pinguldub rinnakorsett, rasvakihid vähenevad märgatavalt.

Treenimata inimesed kasutavad ainult 70% oma lihasjõust. Ülejäänud 30% jääb „autonoomseks reserviks“. Regulaarsed EMS-treeningud võimaldavad piisavalt kiiresti suurendada teie lihasjõudu.

Broneeri

TRX-EMS treening edasijõudnutele

TRX on USA mereväes leiutatud treeningvahend, millega treenides kasutatakse harjutuste läbiviimisel raskusena omaenese keharaskust. See treeningmeetod võimaldab teha ohutult rohkem harjutusi jõu, paindlikkuse, tasakaalu ja liikuvuse parandamiseks.

TRX-EMS treeningus käigus tehakse TRX harjutusi EMS-treeningu käigus. Selle abil on võimalik lihasgruppidele antavad koormust oluliselt suurendada ning vormi, vastupidavust ja jõudu oluliselt parandada.

Broneeri

Teraapiline lihashooldus

EMS-treeningud sobivad ideaalselt ka teraapilisel otstarbel. Madalate impulssidega läbi viidavad füsioteraapilised harjutused parandavad rühti, üldist vormi ja aitavad lihaseid lõdvestada. Kuna iga trenn on individuaalne, sobib hästi neile, kes mõne vigastuse vms põhjusel rasket trenni teha ei saa. Samuti on teraapiline lihashooldus hea sportlastele oma lihaste eest hoolitsemiseks.

Broneeri